Pakiet NetWords

 

Linki sponsorowane + pozycjonowanie

Pakiet NetWords łączy w sobie przygotowanie skutecznych kampanii linków sponsorowanych w wyszukiwarce Google oraz pozycjonowania witryny. Usługi te idealnie wzajemnie się uzupełniają. Ich zbalansowanie pozwala niskim kosztem zwiększyć widoczność witryny w sieci, co przekłada się na zwiększenie liczby potencjalnych klientów trafiających na nią.

Połączenie jest optymalne, ponieważ pozycjonowanie nie gwarantuje witrynie pojawienia się od razu w wynikach wyszukiwania, a czas oczekiwania na rezultat może być długi (nawet parę miesięcy). Natomiast linki sponsorowane dają efekt natychmiastowy, można użyć nawet kilkaset słów kluczowych, określić obszar wyświetlania się reklam i urządzenia na których ma być wyświetlana.

 

Pakiet NetWords. Przykładowa kampania SEM + SEO

 

Wykres pokazuje jak na przestrzeni roku rozkładały sie nakłady (1000 zł miesięcznie) na skuteczną kampanię nowej strony internetowej. Początek roku to większe nakłady na linki sponsorowane (gwarantowane 1 miejsce w wynikach wyszukiwania).  Nastepnie kiedy pozycjonowanie zyskuje zaplanowane rezultaty nacisk kładzie się na podtrzymanie obecności w naturalnych wynikach wyszukiwania czyli pozycjonowanie.