Oferta SEO i SEM

 1. Linki Sponsorowane Networds

  Technika Pierwsza.W wyszukiwarce, podczas wyszukiwania produktów internautom wyświetlają się Twoje reklamy, z boku oraz ponad wynikami wyszukiwania. Jedno klikniecie w nie, przenosi potencjalnego klienta na Twoją stronę. Naszym zadaniem jest przygotowanie całej kampanii:
  1. począwszy od dobrania odpowiednich słów/fraz kluczowych (słów wyszukiwania)
  2. utworzenia tekstów reklamy
  3. śledzenie kampanii i jej optymalizacja, aż do jej zakończenia.
  4. przygotowanie końcowych raportów

   
 2. Pozycjonowanie NetWords

  To druga technika, która wymaga dużego nakładu pracy, a jej wyniki widoczne są dopiero po czasie. Polega ona na takim przygotowaniu strony www i słów kluczowych by Twoja strona pokazywała się w wysokich naturalnych wynikach wyszukiwania w Google. Tutaj także dobiera się słowa klucze/frazy wyszukiwane przez Twoich potencjalnych klientów. W oparciu o nie buduje się strategię pozycjonowania strony. W tym przypadku ze względu że nie jesteśmy w stanie podać terminu wypozycjonwania - nie pobieramy opłat przed osiągnięciem efektu (miesiąc, dwa, trzy).

   
 3. Pakiet NetWords 

  Pomimo, że każda z tych usług może być prowadzona niezależnie, z naszego doświadczenia doradzamy naszym klientom połączenie obu tych technik równocześnie. Takie podejście pozwala już w pierwszej fazie przyciągnąć uwagę internautów poprzez kampanie linków sponsorowanych, nie czekając na wyniki pozycjonowania. Z kolei po wypozycjonowaniu strony na pierwszą stronę wyników zmniejszamy wydatki na kampanie linków sponsorowanych  uzyskując tym samym przyrost ruchu na witrynie bez konieczności podnoszenia budżetu.

   

Nie czekaj - pozyskaj potencjalnych klientów szybko, tanio i bez wysiłku.